Genel kapsamda Tuzla hayır lokması firması ile cemiyetlerinizde ya da hayır işlerinizde uygun fiyatlı ve hijyenik bir şekilde hayır lokması döktürebilirsiniz.

Hayır lokması dökme konusunda son derece maharetli olan çalışması sonucunda ortaya çıkartılan lokmalar vatandaşlar tarafından beğenilerek tüketilir.

Firmamız olarak başta Tuzla bölgesi olmak üzere İstanbul’daki her semte ve mahalleye hayır lokması dökme hizmeti götürüyoruz.

Firmamız olarak en iyi lokma ustalarımız aracılığı ile el değmeden otomatik makinelerde dökmüş olduğumuz lokmaları son derece hijyenik koşullarda dilediğiniz noktada dağıtımını yapıyoruz.

Lokma dökme işlemini insanlar genellikle adaklar kandil günleri ölüm yıldönümleri mevlitler gibi cemiyetleri için tercih ederler.

Bizler de bu hayır işinizi daha kolay bir şekilde vatandaşlara ulaştırmak adına sizlere destek sağlıyoruz.

Tuzla Lokmacı – Tuzla Lokma Dökümü

Tuzla lokmacı Tuzla hayır lokması firması olarak cenazelerde cami çıkışlarında işlek caddelerde ve meydanlarda hayır lokması dökme hizmeti veriyoruz.

Hayır lokması ne hizmeti alarak hayır yapmak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçebilirler. Hayır lokması döktürmek için kaliteli bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz hizmet titizlik hijyen tazelik ve kalite göz önünde bulundurularak yapılır. Kandil simidi büyüklüğünde olan her tabağı 3 tane konur.

Misket şeklinde olan saray lokmaları ise tabaklara 5 ya da 6 adet olarak konur. Lokma aracımız ile birlikte 2 tane aşçımız gelir. Özel lokma logolu aracımızda sıcak olarak vatandaşlara ikram edilir.

Tuzla Lokma Dağıtımı 

Tuzla lokma dağıtımı hizmetine en az 100 kişilik olmak üzere üst sınır olmaksızın Tuzla hayır lokması firmamızdan talep etmeniz mümkün.

Lokma hayrı yapmak isteyenler istedikleri organizasyon için bize sayı bildirmeleri halinde ekibimiz belirtilen günde istenilen adreste hazır halde bulunur.

Firmamız olarak İstanbul’un noktalarını seyyar dokuma aracımız ile hizmet veriyoruz. Amacımız en kaliteli hayırlı okumalarına en hijyenik şekilde pişirip özenli bir sunum ile davetlilerinize sıcak olarak ikram etmektir.

Hazırlamış olduğumuz bu eşsiz lezzete sahip olan hayırlı haftaların güleryüzlü personelimiz tarafından vatandaşlara dağıtılır.

Firmamıza bir telefon ile ulaşarak sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Sohbete başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!