Hayır lokması dağıtımı için öncelikle firmamıza ulaşarak fiyat alabilir ve ne kadar süre boyunca lokma dağıtımı yapılacağını ekibimize bildirebilirsiniz. Talepleriniz ve adres bilginize göre sizlere bir fiyat sunulur.  Bunun ardından ekibimiz anlaşılan yerde ve zamanda hazır bulunarak çalışmalara başlar. Firmamızdan araç kiraladığınız zaman araç içerisindeki tüm çatal ve tabak ihtiyaçlarını da kiralamış olursunuz. Firmamız tarafından yedekleri ile birlikte araç içerisinde her türlü malzeme yer alır. Olası ekstra kalabalık durumlarda talepleri karşılayan ve sorunları çözmeye odaklan bir firma yönetimine sahibiz. Lokma dağıtımı sırasında titizlikle ve disiplin ile lokma tabakları hazırlanır. Genel olarak lokma dağıtım işleminde sıraya girerek alım sözkonusudur. Her ziyaretçinin lezzetli lokmalardan mutlaka tatması sağlanır.

Seyyar Lokma Aracı 

Hayır lokması dağıtımı firmamızın seyyar lokma araçları ile kusursuz bir şekilde sağlanır. Lokma tatlısı aslında pişi olarak da bilinen hamur işi yiyeceğinin şekli değiştirilmiş ve şerbetlenmiş halidir. Normal pişi hamurunu küçük yuvarlak hale getirip kızarttıktan sonra şerbetle tatlandırmanız gereklidir. Türkiye’nin farklı yerlerinden lokma, keçi ayağı, sirihta, kolaç gibi isimlerle de bilinir. Mayalı hamur kızartmasının her zaman kokusu oldukça caziptir. Bu hamurun kabarması tadının güzel olmasında en etkili yoldur. Hamurun kabarması için de mayalanmasının güzel bir şekilde yapılması gereklidir. Firmamızın usta aşçıları tüm bu işlemleri en iyi şekilde yerine getirerek lezzetli lokmalar ortaya çıkarır.

Cami Çıkışı Lokma Dağıtımı 

Pek çok kişi cami çıkışlarında hayır lokması dağıtımı yapıyor. Sizlerde okul ve cami çıkışlarında lokma tatlısı dağıtmak için firmamızdan lokma aracı kiralayabilirsiniz. Cuma günleri namaz çıkışında yazın Kur’an kursu çıkışlarında okullarda dağılırken ya da başlarken kalabalık öğrenci gruplarının olduğu yerde lokma tatlısı dağıtabilirsiniz. Lokma aracı kiralamak ve hizmet almak  için herhangi bir şart yoktur. Yani kalabalık insan grubu olması yeterlidir. Panayır olanları fuar alanları Ramazan ayı iftar çadırları gibi etkinliklerde firmamızdan lokma kiralayabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmet ayrıntıları ve fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Sohbete başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!