Tatlı ya da tuzlu olmak üzere Şile hayır lokması firması hayır lokması dökme hizmeti veriyor. Lokma dökme geleneği Osmanlı’dan bu yana kültürümüzde devam ediyor.

Günümüzde de birçok insan kandil günlerinde ya da cemiyetlerde hayır lokması dağıtıyor. Hayır lokması eskiden evlerde yapılıp sadece komşuları dağıtılırdı.

Şimdilerde ise bu işi yapan pek çok firma mevcut. Hayır lokması döken firmalar sayesinde en az 100 kişilik olmak üzere üst sınır olmaksızın pek çok kişiye hayır lokması dağıtımı yapılabiliyor.

Sizler de hayır lokması döktürmek istiyor ve bu konuda kaliteli bir firma arayışı içerisinde iseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız olarak hijyen standartlarına uygun bir şekilde hayır lokması döküyor ve sıcak olarak dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Şile Hayır Lokması  – Şile Lokma Dökümü

Şile lokmacı Şile hayır lokması şirketimiz olarak başta Şile olmak üzere İstanbul’da tüm semtlere hayır lokması dökme hizmeti veriyoruz.

Hayır lokmalarını istersiniz tuzlu isterseniz de tatlı olarak talep ederek firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Hayır lokmaları bir tabak içerisine 5 ya da 6 adet konularak vatandaşlarımıza dağıtılır.

Hayır lokmaları sizin belirlemiş olduğunuz adreste istediğiniz günde firmamız tarafından dağıtılır.

Sizin yapmanız gereken lokma dağıtılmasını istemiş olduğunuz günden en az bir hafta önce bizimle iletişime geçerek kişi sayısı bildirmenizdir.

Ekibimiz buna göre plan yapar ve size özel ekipmanlar hazırlanarak belirlenmiş olan günde ve saatte lokma dağıtma hizmeti gerçekleştirir.

Şile Lokma Dağıtımı 

Şile lokma dağıtımı Şile hayır lokması firmamız tarafından uygun fiyatlar ile yapılır.

Yaşamış olduğumuz ortam ve örf adetimize göre dinimizde gelenek haline gelen lokma döktürme işi Osmanlı döneminden bizlere miras kalmıştır.

Her evde beğenilerek yenen ve ikram edilen lokma yeri geldiğinde toplu davetlerde de kaçırmadan misafirlere ikram edilir. Lokma dökme fiyatları kişi sayısına bağlı olarak farklılık gösterir.

Firmamız olarak piyasadaki en uygun fiyatlarla kaliteli ve hijyenik bir şekilde lokma döktme hizmeti veriyoruz.

Uygun fiyatlı lokma dökme hizmeti için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamıza ait olan ve bizimle irtibat kurabileceğiniz telefon numaralarımız internet sitemizde mevcuttur.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Sohbete başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!