Mevlüt Pilavı

Mevlit pilavı

Mevlit Pilavı

Mevlüt pilavı kültürümüzde uzun yıllardır süregelen bir gelenektir. İstanbul’da, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon illerimizde misafirlerinize lezzetli bir mevlit pilavı ikramı istiyorsanız Hanedan Lokma ve Pilav sizlerin hizmetindedir. Alanında profesyonel usta ve çalışanlarımız ile sizlerin gelenek ve göreneklerinize uygun ikramlarda bulunmanıza yardımcı oluyoruz.

Mevlüt yemeklerine olan ilgi günümüzde de devam etmekte olup , mevlüt yemeği ni evde yapmaktansa mevlüt için  yardımcı olan işletmelere rağbet artarak devam ediyor. Mevlüt menüsü ne göz atmak Mevlüt pilavı fiyatlarını öğrenmek için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

İster dilediğiniz  adreste mobil araçlarımız ile dağıtım yapmaktayız. İsterseniz ısı muhafazalı termobox’lar ile adresinize teslim etmekteyiz. Son zamanlarda temiz kaliteli hizmet almak isteyen herkesin tercihi olan Hanedan lokma ve pilav Mevlit pilavı menüleri etli pilav ayran tatlı çatal kaşık mendil kürdan ve tavuk pilav ayran tatlı kaşık çatal Mendil ve kürdan ile hizmetinizdedir

Sohbete başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!