Genel kapsamda Ümraniye hayır lokması döktürmek isteyenler bizimle iletişim kurarak kaliteli hijyenik ve uygun fiyatlı hizmet alabilirler.

Genel olarak en az 100 kişilik ikramlardan bin kişilik ikramlara kadar her türlü organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurarak davetli sayısını ve bulunduğunuz konumu bizimle paylaşmaktır. Ekiplerimiz sizin belirttiğiniz günde belirtmiş olduğunuz adreste hazır bulunurlar.

Hayır lokması yatlarımıza nakliye işçilik malzeme ve tüm ekipman maliyetleri de dahildir. Karşılık beklemeden hayır amacıyla dağıtılan lokmaların lezzetinin yerini hiçbir ikram alamaz.

Lokma döktürmek hem gelinimizin bir parçasıdır hem de 7’den 70’e herkes tarafından beğenilerek yenir.

Siz de bu geleneğin bir parçası olmak ve hayır lokması dağıtmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek bu hizmeti talep edebilirsiniz firmamızda hem tatlı hem de tuzlu hayır lokması dökülür.

Ümraniye Lokmacı – Ümraniye Lokma Dökümü

Ümraniye lokmacı Ümraniye hayır lokması gerek cami çıkışlarında gerek cadde başlarında hayırlı okuma size dökmeye hizmetin veriyor.

Sıcak olarak servis edilen bu ikramı tattıktan sonra vatandaşlar hayır sahibi için hayır dualarını eksik etmezler.

Başta Ümraniye olmak üzere İstanbul’da istediğiniz saatte ve istediğiniz semtte hayır lokması döküyoruz.

Firmamız olarak tüm hayır sahiplerine uygun fiyatlarda hayır lokması dökme hizmeti sunuyoruz. Sizler de Ümraniye bölgesinde uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet veren bir lokmacı arıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ümraniye Lokma Dağıtımı 

Ümraniye lokma dağıtımı Ümraniye hayır lokması firması olarak lezzetli ve tam yerinde lokmalar hazırlıyoruz. Bilindiği gibi çok az malzeme kullanılarak hazırlanan bir yiyecektir.

Ancak bu yiyecek malzemesi az olmasına rağmen usta eller tarafından hazırlandığında herkes tarafından beğenilerek tüketilir.

Uzun yıllardan bu yana lokma hamuru mayalayan aşçılarımız sayesinde hayır lokmasının cezbedici tadıyla buluşma fırsatı yakalayacaksınız.

Sizler de hayır sahibi olarak bu lezzetli taze ve ısıracak tatla vatandaşlarımızı buluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Sohbete başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!