Lokma arabası kiralama hizmetimizi araç içerisinde her türlü temel ihtiyacı karşılayarak lokma dağıtımı hizmeti veriyoruz. Ne kadar süre için ve kaç kişilik bir dağıtım yapılacağını tahmini olarak bize aktardığınızda sizlere tam kapsamlı hizmet veriyoruz. Lokma dağıtımında gerekli olan ana malzemeler ve sunum malzemeler firmamız tarafından karşılanıyor. Eğer dağıtılacak malzemeye ek bir katkı eklemek istersiniz bunu tarafımıza bildirebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz tabak ve çatal seçimlerinde kendileri daha farklı ürünü temin ederek dağıtımın bu şekilde gerçekleşmesini istiyor. Bu gibi durumlarda sizin belirlemiş olduğunuz sunum malzemeleri kullanılır.

Lokma Tatlısı 

Lokma arabası kiralama hizmetimizden faydalanarak hayır lokması dağıtabilirsiniz. Usta açlarımız tarafından lokma tatlısı hazırlanırken tencere içerisine su ve toz şeker eklenir. Şeker eriyene kadar karıştırılarak kaynatılır andan itibaren limon ilavesi yapılara. Ne kadar çok şerbet hazırlanacaksa limon miktarı buna göre artırılabilir. Bu şekilde hamurun bir süre dinlendirilmesi çok önemlidir. Genellikle sıkma küçük top olarak hazırlanabilen tatlı parçacıkları ortası delik olarak da sunulabilir. İstenen şekil ve talebe göre lokma tatlısı değiştirilebilir. Fakat Osmanlı gelenekleri ve kültürel açıdan bugüne dek lokma tatlısı hep yuvarlak şekli ile anılmıştır.

Lokmacı Fiyatları 

Lokma arabası kiralama hizmeti alabileceğiniz firmamız olarak sizlere en avantajlı fiyatlar ile hayır lokması dağıtma hizmeti veriyoruz. Firmamızda araç kiralama işlemlerinde istediğiniz zaman kadar dağıtım yapabilirsiniz. Günlük belirlenen fiyat üzerinden kaç gün ve nerelerde lokma dağıtmak istiyorsanız önceden fiyat olarak lokma dağıtma sürecini başlatabilirsiniz. Lokma aracı kiralamak toplamda oldukça ekonomiktir ve bütçenizi zorlamaz. Lokma aracı ile dağıtım yapmak genellikle manevi duygularla birlikte anılır. Firmamıza ait olan ve lokma araçlarımız işlemlerin rahatlıkla yapılabileceği kadar geniştir.

Pişirme şerbetleme ve tabakları dağıtım alanları açısından orta büyüklükte araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Lokmalar dağıtılırken plastik tabaklar genellikle içerisine birkaç tane lokma alacak şekilde ayarlanır. Tadımlık bu güzel lezzeti sizde başkaları ile paylaşabilirsiniz. Firmamız ile iletişim kurarak sunmuş olduğumuz hizmetler ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Sohbete başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!