Kadıköy Hayır Lokması 

Başta Kadıköy olmak üzere Kadıköy hayır lokması firması olarak İstanbul’un tüm semtlerinde hayır lokması dökme işi yapıyoruz.

Uzun yıllardan bu yana bu sektörde hizmet sunan firmamız özel günleriniz için hayır lokması dökme hizmetini uygun fiyatlar ile yapıyor.

Hayır lokmasının Türk geleneklerinde önemli bir yeri vardır. Hem geleneği yaşatmak hem de sevap işlemek için özel günlerde ya da düğünlerde hayırlı okuması dökme işi yapılır.

Günümüzde lokma dökme ve dağıtma hizmet veren pek çok firma vardır. Firmalar seyyar araçları ile istenilen noktaya giderek hayır lokması döker.

Hayır lokması basit bir ikram ve gibi görünse de taze ve çıtır olması son derece önem arz eder. Bu konuda uzman olan maharetli aşçılarımız sayesinde en güzel hayır lokmaları dökülür.

Bizimle iletişim kurarak istediğiniz sayıda hayır lokması dökme hizmete talebinde bulunabilirsiniz.

Kadıköy Lokmacı – Kadıköy Hayır Lokması Dökümü

Genel kapsamda Kadıköy hayır lokması  lokmacı cemiyetler sünnet düğünleri bebek mevlütleri kırk bir yasinler ölüm yıldönümleri gibi organizasyonlarınızda hayır lokması dökme hizmeti veriyor.

Firmamız profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hijyen standartlarına uygun bir şekilde hizmet verir.

İşinin ehli ustalarımız ve güleryüzlü ekibimiz tarafından dağıtılan hayır lokmalarımız vatandaşların hayır duasını almanızı katkıda bulunur.

Firmamız olarak en uygun fiyatlara hayır lokması dökme hizmeti veriyoruz. Size vermiş olduğumuz fiyatlara çatal peçete tabak gibi tüm ekipmanlar dahildir.

Kartal Lokma Dağıtımı 

Kartal lokma dağıtımı yapan firmamızda Kadıköy hayır lokması  İstanbul’un tüm semtlerine için lokma dökme hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İsterseniz cami çıkışında isterseniz de cemiyetlerinizde lokma dökme hizmeti için bizimle irtibata geçebilirsiniz. En az 100 kişilik olan lokma dökme hizmetimizde üst sınır yoktur.

Lokmalar seyyar lokma aracımızda usta aşçılarımız ellerinden çıkar ve ekibimiz tarafından sıcak bir şekilde ikram edilir.

Lokma dökme işinde kullanmış olduğumuz yağ un şeker ve tuz en kaliteli markalardan kullanılır. Lokma hamuru yoğurma işlemi yapmış olduğumuz makinelerimiz sürekli olarak dezenfekte edilir.

Bizimle iletişim kurarak sunmuş olduğumuz hizmetler ve fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamıza ait olan telefon numaralarımız internet sitemizde mevcuttur.

Hayır sever vatandaşımız Kadıköy de Hayır Lokması dağıtımı için kaliteli hizmeti tercih etti. Hayırsever vatandaşımız hayır lokması dağıtımını Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencilerine ikram ederek bizi de bu hayrına vesile etti Kadıköy de hayır lokması ikram edecek iseniz adresiniz kaliteli ve temiz hizmeti ile  Hanedan Lokma olmalıdır.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Sohbete başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!