Geçmişten günümüze kadar hijyenik bir ortamda hizmet sunmayı amaç edinmiş olan Hanedan Lokma insan sağlığına ve çevreye duyarlı bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir. Tercih edilmemizin sebebi tüm malzemelerimizde doğru ürünler kullanmakta olup  (katı yağ, gıda boyası, mısır şurubu, hazır şerbet gibi insanlara zarar verecek maddeler) kullanmamamızdan dolayıdır. İzmir Lokma siparişlerinde dilediğiniz tarih ve saatte ekibimizle belirtmiş olduğunuz adrese gelip ve makine ile el değmeden izmir lokma dökme işlemlerine başlıyoruz.

Tüm hizmet bölgelerine ulaşım sağlayan Hanedan Lokma on binlerce kişiye lokma, helva ve pilav çeşitlerini servis etmiştir. Lezzet, hijyen ve kalite unsurlarını her daim göz önünde bulunduran firmamız İzmir lokması denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Açılışlarınızda, cenazelerinizde, mevlitlerinizde, sünnet, nişan, kına, düğün törenlerinizde, yıl dönümü gibi tüm özel günlerinizde irtibat numaralarından arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*